Seminář pro malé a střední firmy

V Hradci Králové se uskuteční seminář k projektu CzechAccelerator 2011 – 2014 pro malé a střední firmy

Ve středu 23. ledna 2013 se od 10.00 do 13.30 hod. uskuteční v prostředí hotelu Černigov regionální seminář, který blíže představí projekt CzechAccelerator v praxi. Zúčastnit se jej mohou malé a střední firmy, které splňují podmínky pro přijetí do projektu. Vystoupí také zástupci firem, které se projektu CzechAccelerator již zúčastnily a podělí se o své zkušenosti, rady a poznatky z praxe. Seminář je zcela ZDARMA.

Přihlásit se mohou firmy působící v oborech: biotechnologie, IT, ICT, life sciences, zdravotnická technika, čisté technologie, nanotechnolgie a přesné strojírenství. Firma musí vyvíjet inovativní produkt, který má šanci uspět na globálním trhu. Účast v projektu je ideální pro ty, kdo hledají nové možnosti pro své podnikání, kapitál prorozvoj firmy nebo strategického či technologického partnera.

Zkušenosti firem, které se zúčastnily projektu CzechAccelerator 2011 – 2014, najdete na webových stránkách http://www.czechaccelerator.cz/realizovane-projekty. ProjektCzechAccelerator 2011 – 2014 je financovaný z programu Poradenství, který je součástí Operačního programu Podnikání a inovace. Více informací najdete na:www.czechaccelerator.cz.

Related Posts

About The Author