Nesmrtelný Paroubek

PRAHA (MEDIAFAX) – Předseda NS-LEV 21 Jiří Paroubek zahajuje novou mediální kampaň, pomocí které chce upozornit na své starší výroky. Kampaň, jejíž součástí je i web Jajsemvamtorikal.cz, se spojí s jeho jménem do týdne, řekl v úterý Mediafaxu Tomáš Sazima, mluvčí strany.

„Jenom se potvrzují fakta, na která náš předseda poukazoval,“ řekl Sazima na dotaz Mediafaxu. Webové stránky budou podporovat novou stranickou kampaň. K propojení značky a Paroubka by mělo oficiálně dojít v nejbližších dnech.

Na webu zatím čtenáři podpis Paroubka nenajdou. Grafická stránka se skládá z černého textu s červenými doplňky na bílém podkladu a z fotek současných pravicových politiků. Při označení textu se objeví nezvyklá červená barva. Webová stránka se podobá novinám. „Jde o reálné titulky, které média v současnosti přináší,“ vysvětlil Sazima, tělo zpráv je ale přepsané. Každý příspěvek končí formulí „Já jsem vám to říkal.“

Zájemci si tak mohou přečíst například text s názvem „Kalouskovy škrty? Má být ještě hůř! Lidé se začínají bouřit“ nebo „Kalousek a Nečas: Penze 3 roky neporostou, ale zdraží všechno“. Časem by měly přibýt ještě odkazy na citáty Jiřího Paroubka, kde upozorňoval na rizika pravicové vlády. Sazima přiznal, že kampaň je „lehce kontroverzní“.

„Občané by ale měli vědět, že je tu politik, který to s nimi myslí dobře,“ uzavřel mluvčí.

Tags: 

Related Posts

About The Author